The Tall Ships Races 2019 kutsub seiklema Norra ja Taani rannikule

Kõigile neile kes on mõelnud purjetama minna, aga ei ole osanud kuskilt alustada, on The Tall Ships Races regatid kõige suurejoonelisem viis oma unistuse teostamiseks. See kuni sajast purjelaevast koosnev õppepurjekate laevastik saabki kokku vaid sellel eesmärgil, et anda noortele vanuses 15-25 võimalus õppida purjetama. Tehes seda koos tuhandete noortega, kes on kokku tulnud üle kogu Euroopa, ning purjetades koos põnevate linnade vahel.

  1. AalborgFredrikstad  05.07.-13.07.2019
    Võidusõit
  2. FredrikstadBergen    13.07.-23.07.2019
    Cruise In Company
  3. BergenAarhus           23.07.-03.08.2019
    Võidusõit

Ja mis saab olla veel põnevam, kui õppida purjetama seilates Taani ja Norra rannikul, muistsetel Viikingite koduvetel. Võttes võidusõidus mõõtu teiste õppelaevadega või Cruise In Company etapil koos väikesadamaid külastades. Pole paremat viisi alustamiseks, kui saada esimene purjetamise kogemus sõites ühes maailma kõige kaunimates rannikuvetest.

Ka The Tall Ships Races regati sadamad on suured vaatamisväärsused. Kui sadakord erimõõdus purjelaeva sadamasse tuleb, muutub muidu vaikne ja tihtipeale inimestele suletud sadamala kolmeks päevaks suureks festivaliks. Kontserdid, ekskursioonid, meeskondade spordivõistlused ja peod – kõike seda ja palju enamat pakub iga sadam külastavate laevade meeskondadele – kelle hulgas oled ka SINA!

2019 aastal Eesti Noorte Purjeõppeselts oma jahti The Tall Ships Races regatile ei saada, meie jahtide sõitudest saad lugeda siit, aga meil on partner purjekad Soomest, Hollandist ja muljalt Euroopast, kuhu aitame teil ennast meeskonda möllida.

2019 Laevastik

Valida saab paljude regati laevade seast, on nii suuri kui väikeseid. Oluline on jälgida etapi maksumusi!
Vaata võimalusi siit!

TS Helena

Soovitame sõita etapil Aalborgist Fredrikstadi.
Etapi maksumus 495 €

Bies

Väiksemate jahtide seast võib valida Poola purjeka Bies-i.
Seal etapitasu alates 500 €.

Uuri lähemalt!